Přeskoč na obsah

VARIACE MALÍŘE, ŠKOLENÉHO PŘÍRODOU

Aktuální nabídka

Speciální edukační listy k výstavě František Kaván / Podmrak pro učitele a jejich žáky, rodiče s dětmi i pro všechny milovníky umění ke stažení zdarma.

Doprovodný program Variace malíře, školeného přírodou je zaměřený na výtvarné a literární propojení vycházející z Kavánovy celoživotní tvorby.

Edukační listy obsahují dva díly Pan malíř a Pan básník, které lze použít jednoutlivě jebo je skombinovat.
První díl- Pan malíř se věnuje životu malíře, který většinu své tvorby uskutečnil v plenéru na přelomu 19. – 20. století.
Druhý díl- Pan básník se věnuje literárním žánrům 19. století a pohledu malíře jakožto básníka, který si rád pohrával se slovy i v signatuře svých obrazů.

Listy budou vaším průvodcem, najdete zde odbornou terminologii a spoustu inspirace pro kreativní více oborově zaměřené tvoření. Určitě osloví všechny nadšence do výtvarného tvoření.

Pro návštěvníky budou k dispozici edukační listy v tištěné verzi na pokladně galerie. 

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše