Přeskoč na obsah

UMĚNÍ U MĚ NA GAUČI / Zátiší, kam se podíváš

Aktuální nabídka

Zábavné online aktivity pro všechny děti, rodiče i prarodiče ke stažení zdarma.

Další nápady, inspirace a tip pro tvorbu na gauči. Zapoj oči a tentokrát hledej a prozkoumej vše, co leží, stojí, válí se po bytě. Po každém z nás zůstane vždy nějaká stopa–zátiší. Tak pojďte objevovat, hledat a aranžovat.

Jak tedy vypadá zátiší? To vám ukážeme v dalším díle online profgramu plném chytrých informací. Uvidíte sami, co vše je a může být zátiší, a jak rozličně je ztvárněno ve výtvarném umění. Stáhněte si soubor v pdf, čtěte a prohlížejte, co jsme pro vás připravili na téma Zátiší, kam se podíváš: Nahodilé zátiší a Aranžované zátiší.

Principy aranžovaného zátiší jsou velmi často využívány pro prezentaci designových výrobků či uměleckých kousků. Okem  fotografa, kterým se nyní stáváte, si výsledné práce vyfoťte. Povedený kousek zabaví sourozence či rodiče, když jej pro ně nachystáte třeba v kuchyni na stole… těšíme se na všechny vaše veselé a hravé varianty zátiší, které můžete sdílet na #nagauci.

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše