Přeskoč na obsah

UMĚNÍ U MĚ NA GAUČI / Zátiší, kam se podíváš

Aktuální nabídka

Zábavné online aktivity pro všechny děti, rodiče i prarodiče ke stažení zdarma.

Další nápady, inspirace a tip pro tvorbu na gauči. Zapoj oči a tentokrát hledej a prozkoumej vše, co leží, stojí, válí se po bytě. Po každém z nás zůstane vždy nějaká stopa–zátiší. Tak pojďte objevovat, hledat a aranžovat.

Jak tedy vypadá zátiší? To vám ukážeme v dalším díle online profgramu plném chytrých informací. Uvidíte sami, co vše je a může být zátiší, a jak rozličně je ztvárněno ve výtvarném umění. Stáhněte si soubor v pdf, čtěte a prohlížejte, co jsme pro vás připravili na téma Zátiší, kam se podíváš: Nahodilé zátiší a Aranžované zátiší.

Principy aranžovaného zátiší jsou velmi často využívány pro prezentaci designových výrobků či uměleckých kousků. Okem  fotografa, kterým se nyní stáváte, si výsledné práce vyfoťte. Povedený kousek zabaví sourozence či rodiče, když jej pro ně nachystáte třeba v kuchyni na stole… těšíme se na všechny vaše veselé a hravé varianty zátiší, které můžete sdílet na #nagauci.

Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.