Přeskoč na obsah

UMĚNÍ U MĚ NA GAUČI / Výstava na lednici

Aktuální nabídka

Zábavné online aktivity pro všechny děti, rodiče i prarodiče ke stažení zdarma.

Dnes nás čeká program, díky kterému si uvědomíte, co všechno se děje, když vzniká výstava a kdo všechno se na výstavě podílí. Udělejte si svou domácí výstavu spolu s vernisáží. A kde se bude tentokrát odehrávat? Pojďte do kuchyně, tady je malá hádanka pro začátek.

Každý den ji tu navštěvujete. Rádi a velmi často se k ní vracíte. Když se na ni zadíváte, všimnete si, co vše na ní je? Nic? Nebo tam jsou obrázky, magnetky, vzkazy, nákupní seznam, papíry s informacemi do školy, atd.? Někdy ani není vidět, přes to všechno, co je na ní. Ano řeč je o lednici. Jakou vlastně máte lednici?

Udělejte si z lednice výstavní prostor. Staňte se umělcem, kurátorem, propagátorem, grafikem či dokumentátorem. Jak si s tím poradit? Stáhněte si náš další soubor v pdf, kde najdete všechny potřebné informace, inspirace a aktivity spolu s návody k uskutečnění výstavy.

Zvedněte se z gauče, vydejte se tentokrát do kuchyně. Své záznamy z vernisáže výstavy a jak jste si to společně užili můžete sdílet na #nagauci.

Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.