Přeskoč na obsah

UMĚNÍ U MĚ NA GAUČI / V hlavní roli plast

Aktuální nabídka

Zábavné online aktivity pro všechny děti, rodiče i prarodiče ke stažení zdarma.

Dnešní online program je věnovaný jednomu z nejprodukovanějších materiálu, který nalezl vyžití téměř ve všech průmyslových odvětvích a domácnostech. My se budeme snažit přírodu šetřit a inspirujeme se tvorbou umělců, kteří vsadili na opětovné využití tohoto materiálu ve svých instalacích či dílech. Asi už tušíte, kdo bude hrát hlavní roli v našem příspěvku? Jsou to všechny druhy plastových materiálů, které máte doma. Igelitky, pytlíky, sáčky, pet lahve.

Recyklujte a tvořte, snad vás to nadzvedne z gauče a můžete se pustit do tvorby. Kdo je pravidelným návštěvníkem našich příspěvků, určitě uplatní při své tvorbě poznatky z předešlých dílů věnovaných drapérii (díl 02) nebo instalaci z předchozího dílu 08. 

Stáhněte si náš příspěvek, poté si stačí vybrat  konkrétní materiál, který je doma k dispozici, špetka inspirace z naší fotogalerie a můžete modelovat, vrstvit, stavět a vzájemně kombinovat techniky dohromady.

Své foto záznamy sdílejte na #nagauci.

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše