Přeskoč na obsah

UMĚNÍ U MĚ NA GAUČI / Série drapérie

Aktuální nabídka

Zábavné online aktivity pro všechny děti, rodiče i prarodiče ke stažení zdarma.

Dnes se dozvíte, co je drapérie ve výtvarném umění a kde všude ji můžete vidět u vás doma třeba z gauče. Inspiraci a fantazii podpoří naše nové hravé aktivity, tentokrát na téma Série drapérie: V peřině, Socha a Za závěsem.

Všichni to milujeme, válet se v peřině. V dnešním dílu začneme tvořit a pozorovat hned ráno, když otevřete oči, vstanete a bude to dříve, než dojdete na gauč. Všimněte si, co po vás zůstane v posteli?

Nezapomínejte, že je to především tvůrčí hra a zábava, kterou si rozvíjíte v praxi pojem drapérie. Stáhněte si soubor v pdf, čtěte a prohlédněte si, co jsme pro vás připravili.

Pusťte se do toho a objevujte zajímavé detaily, modelujte, aranžujte, muchlejte a válejte se v drapérii. Výsledné práce vyfoťte a všechny varianty můžete sdílet na #nagauci.

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše