Přeskoč na obsah

UMĚNÍ U MĚ NA GAUČI / Instalace na hlavu

Aktuální nabídka

Zábavné online aktivity pro všechny děti, rodiče i prarodiče ke stažení zdarma.

Zbrusu nový online díl nabízí celou řadu experimentů věnovaných instalacím. Umění instalací je umělecký žánr trojrozměrných děl, která jsou často vytvořena přímo pro dané místo, prostor a čas. Víte, jaké mohou být podoby instalace? Zajímá-li vás toto téma, neváhejte a  stáhněte si náš další soubor v pdf, kde najdete všechny potřebné informace, inspirace a tvůrčí aktivity.

Zvedněte se z gauče a pusťte se do instalace.

Které předměty a věci vás inspirují? Věci v kuchyni, nábytek v obýváku, boty, šatní skříň nebo hračky v pokoji. Promyslete, co vše z toho v bytě můžete stavět a kombinovat. Dejte instalaci příběh. Komu bude byt malý, může instalovat venku na balkoně, terase, či na zahradě.

Stahujte, tvořte, foťte, sdílejte! #nagauci.

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše