Přeskoč na obsah

Pronájem kavárny

Stálá expozice

Oblastní galerie Liberec vypisuje veřejnou obchodní soutěž na pronájem nebytových prostor pro provozování kavárny v bývalých libereckých městských lázních.

Předmětem pronájmu je provozovna kavárny, umístěná v přízemí historické budovy Lázní, se zázemím (kuchyně, sklad, šatna apod.) a letní terasou orientovanou do Masarykovy ulice o celkové výměře 237,43 m².

V kavárně je přibližně 30 míst k sezení ve vnitřních prostorách, v letním období je tato kapacita posílena o 15 míst na ploše terasy. Kavárna se nachází v atraktivní lokalitě na promenádní Masarykově ulici, která spojuje centrum města Liberce s Lidovými sady. Zastávka tramvaje se nachází přímo u budovy galerie.

Otevírací doba kavárny bude shodná s otevírací dobou galerie. Provoz a charakter kavárny musí odpovídat kvalitou služeb a nabízeného sortimentu místu a charakteru činnosti Oblastní galerie Liberec a musí respektovat její společenskou roli. Nebytové prostory lze provozovat jako kavárnu, čajovnu, cukrárnu či bistro se širším sortimentem výrobků studené kuchyně, teplých a studených alkoholických i nealkoholických nápojů.

Prohlídka místa plnění se bude konat v úterý 19. dubna 2022 v 11.00 hod. v budově Oblastní galerie Liberec.

Lhůta pro podání nabídek je stanovena na středu 27. dubna 2022 do 12.00 hod.

Celá zadávací dokumentace veřejné obchodní soutěže včetně výzvy, návrhu smlouvy a dalších informací je dostupná [zde].

Zápis z prohlídky místa plnění dne 19. 4. 2022 naleznete též [zde].

Dne 13. 5. 2022 proběhlo komisionální otevírání obálek s nabídkami.

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše