Přeskoč na obsah

Novoroční tvůrčí dílna ­– Anděl

20. 1. – 20. 1. 2024 Místo konání ateliér Kotelna Aktuální nabídka Autor Vede: Veronika Pouzarová a kurátorka Michaela Kubišová
Vánoce již sice skončily, ale nezoufejte. I v novém roce jsme pro vás připravili tvůrčí dílnu, která svou tématikou navazuje na právě probíhající výstavu Staletím navzdory.
Součástí dílny bude tentokrát i komentovaná prohlídka s kurátorkou výstavy. Sochy na vás přenesou sváteční duchovní atmosféru a inspiraci pro následnou práci v našem ateliéru. Hlavním motivem pro tvůrčí dílnu je precizně zrestaurovaná socha anděla ze 17. století. Pro svou tvorbu se však můžete inspirovat i dalšími vystavenými sochami, například sochami světců – sv. Barbory či Madony s Ježíškem.
Komentovaná prohlídka výstavy Staletím navzdory (uzpůsobená pro rodiny s dětmi) proběhne na začátku programu a v případě zájmu se může zopakovat i v průběhu.
Určeno pro širokou veřejnost, jsou vítáni rodiče s dětmi (od 3 let).
Rezervace doporučená na e-mailu lektorske@ogl.cz
Vstupné: 50 Kč / 1 osoba (platí děti i dospělí)
 
Více informací: lektorske@ogl.cz
Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše