Přeskoč na obsah

Nadace Euronisa 2023

12. 10. – 17. 10. 2023 Místo konání Bazénová hala Výstava

Již 27. ročník benefiční aukce se bude konat v sobotu 21. října od 13:30.  Současně proběhne také online na stránkách www.pragueauctions.com. V aukci nabídneme celkem 169 uměleckých děl od štědrých autorů.

Posláním Nadace Euronisa je pomáhat lidem bez ohledu na jejich věk, sociální postavení nebo zdravotní stav. Formou nadačních příspěvků podporujeme projekty neziskových organizací v oblasti sociální, zdravotní, kulturní a vzdělávací.

Před vlastní aukcí proběhne vernisáž výstavy, a to ve středu 11. října od 17:30 v prostorách Oblastní galerie Liberec. Výstava bude přístupná od 12. do 17. října, vstup na výstavu je pro návštěvníky zdarma.

Aukční katalog najdete na webových stránkách www.euronisa.cz nebo na www.pragueauctions.com přibližně měsíc před konáním aukce. V případě zájmu Vám katalog rádi zašleme – kontaktujte nás na e-mail nadace@euronisa.cz

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše