Přeskoč na obsah

Galerie a já, seznamte se...

1. 2. – 28. 6. 2024 Místo konání expozice Stálá nabídka Autor Petra Škachová, provází: Daniela Kytlicová, Veronika Pouzarová

Jaké poklady ukrývá galerie? To se dozví i ti nejmenší díky našemu doprovodnému programu „Galerie a já“. Hravou formou si děti zakoupí vstupenku a vydají se na prohlídku galerií, kde zjistí, co všechno se dá v galerii zažít. Pomocí interaktivních pomůcek si s dětmi ukážeme, proč navštěvovat galerii, jak se chovat na výstavě, nebo co lze z obrazů vyčíst. Na závěr se z dětí stanou umělci, kteří vytvoří vlastní umělecké dílo. Tento zážitkový typ doprovodného programu je vhodný i pro úplně první návštěvu galerie.

Určeno pro: MŠ, ZŠ I.
Časová dotace: 60 min
Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše