Přeskoč na obsah

Blanka Kirchner Dvojtečka

23. 2. – 5. 6. 2022 Místo konání Galerie 1PP Výstava Kurátor Johana Kabíčková

Výstava Blanky Kirchner prezentuje nová umělecká díla a instalace, které vycházejí z autorčiných systematicky produkovaných denních záznamů, deníkových zápisků či autorských textů. Život, časová linka, vrstvy událostí a příběhy, to vše tvoří imaginární materiál, který ve své umělecké tvorbě autorka zkoumá. V instalacích Blanky Kirchner se prolínají vazby mezi minulostí a současností i mezi soukromým a veřejným prostorem. Návštěvník též bude svědkem dialogu autorčiných děl s díly hostujících výtvarníků (v jednání).

Součástí výstavy bude též happening 2222 (sbírka vět), performance Cestování časem, komentované prohlídky a workshopy pro děti i dospělé.

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše