Služby návštěvníkům - Oblastní galerie v Liberci
HLEDAT
  

Návštěvnický servis

Otevírací doba

Pondělízavřeno
Úterý10:00 – 17:00
Středa10:00 – 17:00
Čtvrtek10:00 – 19:00
Pátek10:00 – 17:00
Sobota10:00 – 17:00
Neděle10:00 – 17:00

Vstupné

Dospělí80,-
Studenti a děti od 10 let40,-
Důchodci
Děti do 10 letzdarma
Rodinné vstupné (max. 2 dospělí a 3 děti)160,-
Galerijní klub, ITIC, ICOM, UHS, Benefit karta20,-

O slevách pro členy profesních sdružení (ICOM, Rada galerií ČR, Asociace muzeí a galerií, ISIC, ITIC ad.) se informujte na pokladně. Chcete-li uplatnit nárok na nižší vstupné, musíte se prokázat odpovídajícím dokladem. Oblastní galerie Liberec nabízí příležitostně jednorázové výhodné vstupenky, např. společnou vstupenku se Severočeským muzeem, Städtische Museen Zittau apod. O akčních vstupenkách se prosím informujte na pokladně.

KAŽDÝ ČTVRTEK VSTUP ZDARMA!

Novinky Oblastní galerie Liberec mailem. Chcete-li dostávat novinky z galerie emailem, zapište svoji emailovou adresu zde. Případně můžete svoji emailovou adresu zapsat do papírového formuláře na pokladně.Rozdělení expozic

Zde budou schematizované plánky s rozmístěním expozic

Jak se k nám dostanete?

Oblastní galerie Liberec sídlí v Masarykově ulici 723/14 v budově bývalých lázní naproti Severočeskému muzeu.

Tramvají

číslo 2, 3, z centra směr Lidové sady jeďte do stanice Muzeum-výstaviště. Tramvajová zastávka je přímo před vstupem do galerie.

Autem

můžete zdarma parkovat v ulicích Vítězná nebo U Obchodní komory. Upozorňujeme návštěvníky na omezenou kapacitu parkovacích míst v okolí galerie!

MapaKomentované prohlídky

Chcete se dozvědět o výtvarném umění víc a vyhovují Vám prohlídky výstav s výkladem? Oblastní galerie Liberec Vám nabízí možnost komentovaných prohlídek. Skupiny rádi galerií provedou její odborní pracovníci, kteří Vám zajistí komentované prohlídky proměnných výstav i stálé expozice. Stačí se objednat a domluvit si termín, nebo navštívit pravidelné komentované prohlídky proměnných výstav pro veřejnost, které se konají ve čtvrtek, většinou od 10:00 a 17:00 hodin.Upozornění

Oblastní galerie Liberec spravuje kvalitní a cenná umělecká díla, jejichž ostraha si žádá mimořádná řešení. Proto jsou všechny vnitřní prostory a část venkovních prostor Oblastní galerie monitorovány! Záznam je z bezpečnostních důvodů dočasně uchováván; likvidace záznamu je prováděna po uplynutí bezpečnostní lhůty. Oblastní galerie Liberec učinila taková opatření, aby záznam nemohl být zneužit.

Návštěvníkům se za monitorování výstavních prostor omlouváme a věříme, že tuto skutečnost pochopí. Děkujeme!

  ZPĚT NA SLUŽBY